Представники федерації взяли участь у 2-му Кубку Кішкун

19 Лютого 2018 року

17 лютого 2018 року в угорському місці Кішкунфеледьгаза пройшов вдруге турнір Кубок Кішкун (Kiskun Cup). Цього року поборотись за звання найкращих приїхало 370 спортсменівз усієї Угорщини, а також команди з Хорватії, Сербії, Австрії та наша команда з України на чолі з Бранч Чіфом Дмитром Волинцем. Троє спортсменів, що представляли нашу федерацію повернулися з нагородами. Так перше місце у розділі ката зайняв Шевчук Василь з Луцька, друге місце у куміте виборов Матьковскі Сергій з Мукачева, а Владислав Рубальський з Броварів став третім у своїй категорії в куміте.

Всі спортсмени відзначають високий рівень організації турніру, компетенції суддів, відношення до гостей. Приємно здивували призи турніру, якими нагороджували призерів Кубку Кішкун.