Чорні пояси

Чорні пояси Української Федерації “Кіокушинкайкан Карате”

5 дан

Волинець Дмитро Леонідович
Волинець Дмитро
Леондіович

Бранч Чіф,
суддя міжнародної категорії,
м. Луцьк

Звіздун Іван Степанович
Звіздун Іван
Степанович

Бранч Чіф,
суддя міжнародної категорії, МС
м. Кам’янське


4 дан

Жорняк Андрій Миколайович

Жорняк
Андрій
Миколайович

м. Мелітополь


3 дан

Головін Дмитро Володимирович

Головін
Дмитро
Володимирович

м. Дніпро

Гаврилюк Андрій Анатолійович

Гаврилюк
Андрій
Анатолійович

м. Бровари

Нєжнов Едуард Анатолійович

Нєжнов
Едуард
Анатолійович

м. Донецьк

Шумик Вадим Васильович

Шумик
Вадим
Васильович

м. Луцьк

Шевчук Василь Валерійович

Шевчук
Василь
Валерійович

м. Луцьк

Приходько Марія Валеріївна

Приходько
Марія
Валеріївна

м. Луцьк

Ткачов Валерій Анатолійович

Ткачов
Валерій
Анатолійович

м. Синельникове


2 дан

Лещук Ольга Петрівна

Лещук
Ольга
Петрівна

м. Луцьк

Соколов В’ячеслав Юрійович

Соколов
В’ячеслав
Юрійович

м. Донецьк

Мавродій Артур Олександрович

Мавродій
Артур
Олександрович

м. Донецьк

Добровольський Олександр Віталійович

Добровольський
Олександр
Віталійович

м. Рівне

Звоник Дан Русланович

Звоник
Дан
Русланович

м. Донецьк

Звоник Руслан Миколайович

Звоник
Руслан
Миколайович

м. Донецьк

Селіванов Ігор Олександрович

Селіванов
Ігор
Олександрович

м. Новомосковськ

Гончаренко Ярослав Олександрович

Гончаренко
Ярослав
Олександрович

м. Дніпро

Матьковскі Сергій Сергійович

Матьковскі
Сергій
Сергійович

м. Мукачево

Матьковскі Катерина Геннадіївна

Матьковскі
Катерина
Геннадіївна

м. Мукачево

Нікуляк Руслан Володимирович

Нікуляк
Руслан
Володимирович

м. Кам’янське

Зінченко Анатолій Юрійович

Зінченко
Анатолій
Юрійович

м. Мелітополь

Гіжа
Ігор
Валерійович

м. Бердичів

Черноколенко Василь Олександрович

Черноколенко
Василь
Олександрович

м. Кам’янське


1 дан

Івахів Степан Петрович

Івахів
Степан
Петрович

м. Луцьк

Федін Ігор Олександрович

Федін
Ігор
Олександрович

м. Донецьк

Камкін Ігор Юрійович

Камкін
Ігор
Юрійович

м. Луцьк

Конош Євген Романович

Конош
Євген
Романович

м. Бровари

Задворний Андрій Миколайович

Задворний
Андрій
Миколайович

м. Донецьк

Митрофанов Олексій Сергійович

Митрофанов
Олексій
Сергійович

м. Кривий Ріг

Жигунов Антон Олегович

Жигунов
Антон
Олегович

м. Новомосковськ

Дурмаджи Артем Олександрович

Дурмаджи
Артем
Олександрович

м. Мелітополь

Шишко Андрій Петрович
Шишко
Андрій
Петрович

м. Енергодар

Малєєв Володимир Геннадійович

Малєєв
Володимир
Геннадійович

м. Мелітополь

Бідзюра Ольга Іванівна

Бідзюра
Ольга
Іванівна

м. Луцьк

Даниленко Неллі Вікторівна

Даниленко
Неллі
Вікторівна

м. Вільногірськ

Лисков Олексій Ігорович

Лисков
Олексій
Ігорович

м. Бровари

Рубальський Владислав Сергійович

Рубальський
Владислав
Сергійович

м. Бровари

Татауров Володимир Анатолійович

Татауров
Володимир
Анатолійович

м. Бровари

Гелькін
Артем
Володимирович

м. Бровари

Кондрацький Артур Олександрович

Кондрацький
Артур
Олександрович

м. Бровари

Черній Гліб Анатолійович

Черній
Гліб
Анатолійович

м. Бровари

Седельнікова Юлія Кирилівна

Седельнікова
Юлія
Кирилівна

м. Бровари

Трайно Іван Вікторович

Трайно
Іван
Вікторович

м. Тячів

Анцибора Валентин Іванович

Анцибора
Валентин
Іванович

м. Дніпро

Заболотний Владислав Олександрович

Заболотний
Владислав
Олександрович

м. Новомосковськ

Звіздун Алла Василівна

Звіздун
Алла
Василівна

м. Кам’янське

Хілько Павло Вікторович

Хілько
Павло
Вікторович

м. Дніпро

Звіздун Ілля Іванович

Звіздун
Ілля
Іванович

м. Кам’янське

Тардаїв Костянтин Олександрович

Тардаїв
Костянтин
Олександрович

м. Павлоград

Коломоєць Михайло Юрійович

Коломоєць
Михайло
Юрійович

м. Мелітополь

Єрмоленко Євген Сергійович

Єрмоленко
Євген
Сергійович

м. Київ

Іщенко Євген Євгенович

Іщенко
Євген
Євгенович

м. Новомосковськ