Відкритий чемпіонат і першість Російської “Федерації Кіокушинкай Будо карате”

26 Лютого 2012 року

25-26 лютого 2012 року в м. Нижній Новгород, Росія проводився Відкритий Чемпіонат і Першість Російської «Федерації Кіокушинкай Будо Карате» серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат, юніорів і юніорок по куміте, в якому взяло участь 350 спортсменів 40 команд.

Турнір проводився два дні. Першого дня змагались юнаки та юніори, другого – чоловіки та жінки. Від Української Федерації «Кйокусін-Будо Карате» взяли участь 5 спортсменів: Звоник Дан та Бугайов Павло з Донецької області, Лещук Ольга з Волинської, Ференс Максим з Миколаївської, Білецький Олександр з Рівненської. Ференс Максим зайняв 1-ше місце серед юніорів у ваговій категорії до 65 кг, Звоник Дан теж зайняв 1-ше місце серед юнаків у ваговій категорії понад 60 кг. Суперниками Дана були спортсмени, які були важчими на 20 кг. Ольга Лещук серед жінок у ваговій категорії до 62,5 кг зайняла 3-є місце. У Бугайова Павла поєдинки з першим суперником далися важко, і хоч він його переміг але продовжити далі боротьбу не зміг. У поєдинку, який проводив Білецький Олександр, у третьому додатковому раунді за рішенням суддів перемогу віддали його супернику росіянину.

Не дивлячись на те, що не всім вдалося взяти призові місця, взагальному команда показала високий рівень майстерності.