7-й Чемпіонат Європи з Кіокушин карате

15 Жовтня 2011 року

В м. Егер (Угорщина) 15 жовтня 2011 року пройшов 7-й Відкритий Чемпіонат Європи ІКО Мацушима серед чоловіків та жінок. В цих змаганнях взяли участь 130 спортсменів з 20 країн. Від нашої Федерації Україну представляло 4 спортсмена: Бугайов Павло (2 дан, м. Донецьк), Гаврилюк Андрій (2 дан, м. Бровари), Без’язична Катерина (1 дан, м. Бровари), Олексенко Владислав (2 кю, м. Київ). По різних причинах не змогли приїхати на турнір ще декілька спортсменів.

Серед жінок у ваговій категорії до 55 кг Катерина Без’язична у впертій боротьбі програла майбутній чемпіонці цього турніру Марії Жуковській з Росії. Владислав Олексенко у ваговій категорії до 70 кг, незважаючи на свій юний вік (вперше виступив на дорослому рівні) та програвши у другому поєдинку за рішенням суддів, проявив бійцівські якості. Гаврилюк Андрій у цій же ваговій категорії у чудовому стилі провів свої бої та вийшов до півфіналу, але через травму не зміг виступати в боях за вищі місця, тому зайняв 3 місце. В абсолютній категорії також достойно виступив Бугайов Павло і також зайняв 3 місце. Завоювати більш високе місце не вистачило везіння.

Вітаємо всіх спортсменів з достойним виступом на Чемпіонаті Європи і готуємось до наступних турнірів.

На другий день після змагань відбувся семінар чорних поясів під керівництвом Канчо Йошиказу Мацушими (9 дан, Японія).