Відкритий Кубок України серед дітей та юнаків

16 Грудня 2015 року

13 грудня 2015 року в м.  Бровари пройшов Кубок України серед дітей та юнаків, організований Київським обласним осередком Української Федерації «Кіокушинкайкан Карате» на чолі з сенсеєм Гаврилюком Андрієм (3 дан). Участь в ньому взяло більше 243 спортсменів  з 17 команд 7 областей України. Головним суддею змагань виступив шихан Дмитро Волинець (5 дан, Луцьк).

Каратисти між собою змагались у 28 категоріях. Оскільки кожна команда привезла з собою найкращих своїх спортсменів, поєдинки були дуже видовищні. Кожен намагався показати свою силу та перевагу над суперником, стати кращим в турнірі. Змагання обслуговували три суддівські бригади. Рефері на татамі були: шихан Іван Звіздун (5 дан, Дніпродзержинськ), сенсей Дмитро Головін (3 дан, Дніпропетровськ), семпай Василь Шевчук (2 дан, Луцьк).

Переможці та призери турніру отримали кубки, медалі та грамоти. Також було визначено 8 кращих спортсменів Кубку,  які отримали спеціальні призи від організаторів.

Перше місце серед команд зайняв клуб “Будокан” (м. Бровари), завоювавши 9 золотих, 9 срібних та 8 бронзових медалей.