Участь у Відкритому Чемпіонаті Гродненської області

30 Листопада 2015 року

28 листопада 2015 року в м. Гродно Республіки Білорусь пройшов 10-й Відкритий Чемпіонат Гродненської області з кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків, юніорів, чоловіків та ветеранів. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Німеччини, Російської Федерації, всіх областей Білорусі та з України.

Україну представляли 5 бійців з Волинського обласного осередку «Українська Федерація «Кіокушинкайкан Карате»: Топтіков Максим, Горішний Олександр, Столярчук Микола, Столярчук Тарас та Кулай Дмитро. Бої проходили на трьох татамі, в кожній категорії приблизно по 16 спортсменів. Не зважаючи на високу конкурентність Топтіков Максим зумів завоювати 3 місце серед дітей 8-9 років до 25 кг.  Горішний Олександр, отримавши травму ще в першому бою, зумів зайняти 4 місце серед дітей 8-9 років до 40 кг. Столярчук Тарас та Столярчук Микола не змогли дойти до призових місць,  зустрівшись у поєдинках з більш сильнішими суперниками. 2 місце зайняв Кулай Дмитро серед чоловіків до 70 кг, програвши у фіналі більш досвідченому бійцю Мармишу Андрійю з Гродно.

Велика подяка за високий рівень організації змагань та за теплий прийом наших спортсменів Сенсею Косачуку Євгену.